Witajcie!

Zapraszam do świata moich słów, dźwięków i pomysłów artystycznych. Nadszedł czas, kiedy chcę zebrać w jednym miejscu całą moją twórczość. Tworzenie to dla mnie największa i najważniejsza sprawa… największy dar, jaki dostałam od Świata. To chyba będzie coś w stylu strony-portfolio… ale na razie jest tutaj tylko jego część. Stopniowo będę tą przestrzeń uzupełniać i zapraszać Was w kolejne jej zakamarki.

Po pierwsze znajdziecie tu PIOSENKI, które wykonuję jako BASIA BEUTH (czyt. Bojt) i w ramach zespołu BaHaBa, ale także inne projekty muzyczne, w które jestem zaangażowana.

Po drugie – TEKSTY – to właściwie najważniejszy element mojego życia artystycznego. Śpiewam dlatego, że piszę – i dlatego piszę też nie tylko to, co sama śpiewam 😉 Zapraszam do poznania tekstów, które napisałam dla siebie, ale także dla innych artystów lub projektów muzycznych. No i zapraszam do współpracy w tym zakresie.

Po trzecie – „SEKRETNE ŻYCIE PIOSENKI” – to PODCAST, który stworzyłam w oparciu o audycję radiową, którą prowadziłam na antenie Radia Opole. W rozmowach z artystami i autorami piosenek zagłębialiśmy się w ich sekretne życie, niczym w programie przyrodniczym 😀 Były to dla mnie tak wartościowe spotkania, że część z nich postanowiłam zatrzymać tu na dłużej. Może Was też zainspirują…