LEMONIADA

LEMONIADA to zespół dziecięco-młodzieżowy, który założyłam w Opolu w 2019 roku. Piszę dla niego piosenki i prowadzę wokalnie przygotowując do występów.
Młodzi wokaliści w wieku 10-14 lat wykonują piosenki autorskie, napisane i skomponowane specjalnie dla nich. Jest ich jednak ciągle za mało! Jeśli znasz dzieciaka, który chciałby dołączyć do zespołu, uwielbia śpiewać solo i w grupie oraz marzy o nagrywaniu piosenek i koncertach na scenie – napisz koniecznie na sdkr.kontakt@gmail.com

Naszym celem jest koncertowanie zespołu z żywym akompaniamentem profesjonalnych muzyków. Pod tym względem jest to wyjątkowy projekt na skalę ogólnopolską – nie ma w tej chwili w Polsce drugiego takiego zespołu, w tym przedziale wiekowym, który łączy śpiewające dzieciaki, profesjonalnych muzyków i autorskie piosenki.

LEMONIADA ma już na koncie nagrania studyjne i teledysk świąteczny. Naszym marzeniem jest coraz częstsze koncertowanie podczas wydarzeń kulturalnych i edukacyjnych oraz dynamiczny rozwój w nowym roku 2021. 

Posłuchajcie pierwszych nagrań LEMONIADY.

.

„Dzwonki” – LEMONIADA
[sł. Basia Beuth, muz. Basia Beuth, Dalibor Drcelić]

To piosenka świąteczna, do której w 2019 roku został także nagrany teledysk, podczas Jarmarku Świątecznego w Opolu.

„Mamy czas” – LEMONIADA 
[sł. Basia Beuth, muz. Basia Beuth, Dalibor Drcelić, Krzysztof Groński]

Utwór, który został stworzony i opracowany przez zespół głównie w czasach epidemii, kiedy kolejne tygodnie spędzany przymusowo w domu za wszelką cenę staraliśmy się przekuwać w twórczość i rozwój talentów, żeby nie zatrzymywać się i nadal spełniać marzenia – nasze i dzieciaków zaangażowanych w projekt.

Gorąco polecam rozprzestrzenianie utworów i informacji o projekcie 🙂 zarówno udostępnianie w social mediach, jak i emisję radiową.