Zespół BaHaBa

BaHaBa to ważne słowa i dźwięki prosto z serca. Piosenki, które pozwalają zajrzeć głęboko w siebie. Akustyczne, ale jednocześnie energiczne brzmienie… wypadające gdzieś pomiędzy folkiem, bluesem, funkiem, a aksamitną balladą. To kontynuacja projektu prezentowanego wcześniej pod nazwą „Basia Beuth z zespołem”. Słowa i melodie Basi Beuth, połączone ze wspólnie, zespołowo komponowaną muzyką.

Zespół tworzą muzycy doświadczeni w wielu twórczych projektach:

BASIA BEUTH (czyt. Bojt) – autorka tekstów, kompozytorka, pisząca zarówno dla siebie, jak i innych artystów, ma na koncie wydanie autorskiej płyty „Świat Dobrze Wyjaśniony” (2013) oraz wiele nagród na festiwalach piosenki autorskiej, m.in Grand Prix Międzynarodowego Festiwalu Bardów OPPA 2015. Piosenki Basi pojawiły się także na kilku składankach ze świata krainy łagodności. Jako animatorka i menedżerka kultury organizuje także koncerty, wydarzenia kulturalne i warsztaty artystyczno-rozwojowe.

KUBA MITORAJ – gitarzysta, kompozytor, aranżer, producent muzyczny, autor piosenek, twórca projektu „Poprzytula”, folkowego zespołu ZAKUKA, gitarzysta i współtwórca utworów Grubsona.

DALIBOR DRČELIĆ – basista, pochodzący z Serbii, w Polsce założył polsko- serbski zespół Balkan Spirit Projekt, gra jako muzyk sesyjny, oraz zajmuję się produkcją studyjną, miksem, masteringiem.

JAREK KORZONEK – perkusista, jako akompaniator gra w warszawskim Teatrze Muzycznym ROMA i w Teatrze Muzycznym w Łodzi, współpracuje projektem „Pola Chobot & Adam Baran”, z Anią Karwan i wieloma innymi artystami.

Dlaczego BaHaBa ???

Bahaba to najdroższa ryba świata… o złotej łusce, właściwościach zdrowotnych i ogromnych rozmiarach. Gatunek krytycznie zagrożony. Szuka się jej bardzo długo. Jest ona odpowiedzią na wytrwałość i siłę, ale raz porządnie złapana pozwala osiągnąć bogactwo na całe życie. To przecież zupełnie jak piosenka…Kontakt w sprawie koncertów:

504 609 338, info@sdkr.pl

www.basiabeuth.pl/bahaba